Wesprzyj talent sportowy

Żyjemy w czasach, kiedy komputer, telefon czy tablet są często dla naszych dzieci bardziej atrakcyjne niż ruch, sport i zabawy z rówieśnikami.

Naszym celem, jako Fundacji jest popularyzacja sportu, kultury fizycznej i aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży. Aktywność ruchowa dziecka oddziałuje nie tylko na jego rozwój fizyczny, ale również emocjonalny, społeczny i umysłowy. Uprawiając sport dzieci uczą się radzić sobie z trudnościami, stresem oraz napięciem, przeżywaniem porażek i sukcesów. Uczą się również wzajemnego szacunku oraz zasad fair play.

Poprzez popularyzację sportu wpływamy na prawidłowy rozwój fizyczny naszych pociech oraz kształtujemy pozytywne cechy charakteru. Sport uczy wytrwałości, mobilizacji, partnerstwa ale i rywalizacji. Hartuje ducha oraz wykształca silną, motywującą postawę, którą przenosimy na inne dziedziny życia.

Troska o naszych najmłodszych oraz dbałość o ich prawidłowy rozwój fizyczny sprawia, że jako Fundacja poszukujemy osób chcących wspierać młodych sportowców. Zachęcamy, aby za naszym pośrednictwem wesprzeć dzieciaki o zamiłowaniu do aktywności sportowej, albo to zamiłowanie w nich zaszczepić. Organizujemy wydarzenia i projekty, które pokazują, że sport jest doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, np. połkolonie piłkarskie, wycieczki w góry, spotkania ze znanymi sportowcami czy pikniki, gdzie nie brakuje zajęć ruchowych.

Poprzez zajęcia sportowe chcemy pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych i mimo przeciwności losu należy być niezwyciężonym i dążyć do realizacji swoich planów oraz ambicji. Tylko wtedy, gdy posiada się taką świadomość, można zmieniać otaczający świat i czynić go odrobinę lepszym. Jesteśmy przekonani, że nasi podopieczni będą przekazywać tę ideę przyszłym pokoleniom. Zapraszamy serdecznie do wspierania naszych działań.

„Jeżeli w życiu powiodło Ci się bardziej niż innym, to zbuduj dłuższy stół, a nie wyższy płot.”

Serdeczne dziękujemy Państwu za każdą wpłatę, udostępnienie zbiórki i ciepłe słowo - to dla nas najlepsza motywacja do działania.

Wpłać darowiznę i pomóż najuboższym dzieciom z Podkarpacia spełnić marzenia.

"I Ty możesz zostać mistrzem"

Dokonując wpłaty 100 złotych lub wyższej otrzymujesz od nas słodki upominek! Po wpłacie prosimy o kontakt mailowy: biuro@f-jw.pl