Konkurs plastyczny "Moje wspomnienie lata w Rymanowie"

Wydarzenie od: 2022-07-28do: 2022-08-28

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie plastycznym.
Dla zwycięzców bardzo atrakcyjne nagrody.
Czekamy na Wasze prace.

Regulamin ℹ️
KONKURS PLASTYCZY „MOJE WSPOMNIENIE LATA Z RYMANOWA”

1. Organizatorem konkursu jest Fundacja Jaś Wędrowniczek z Rymanowa

2. Fundatorem nagród w konkursie jest Fundacja Jaś Wędrowniczek oraz jej Partnerzy.

3. Konkurs przeznaczony jest dla:
- dzieci zamieszkałych w gminie Rymanów;
- dzieci, które wzięły udział w „I Międzynarodowych Warsztatach Trenerskich” poprzez uczestnictwo w półkolonii piłkarskiej, treningach pokazowych Warsztatów, turnieju „Jaś Wędrowniczek Cup 2022” lub pikniku.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny.

5. Konkurs trwa od 28.07.2022 do 21.08.2022 do godziny 16:00.
Prace zostaną opublikowane w dniu 9.08.2022r.

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu facebook Fundacji Jaś Wędrowniczek w dniu 21.08.2022 około godziny 20:00

7. Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej o temacie „Moje wspomnienie lata z Rymanowa” i przesłaniu zdjęcia pracy na adres kapkrosno@gmail.com

8. Rodzic/opiekun prawny zezwalający na udział dziecka w konkursie jest zobowiązany do wykonania zdjęcia pracy i przesłania jej na adres e-mail kapkrosno@gmail.com do dnia 8.08.2022r. oraz podanie imienia i nazwiska dziecka.
Rodzic zgłaszający dziecko do udziału w konkursie poprzez przesłanie pracy wyraża zgodę na udział dziecka w konkursie, a także zamieszczenie zdjęcia pracy podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka w albumie konkursowym na profilu Facebook’owym Fundacji Jaś Wędrowniczek.

9. Zwycięzcami konkursu zostaną autorzy czterech prac.
- Dwóch zwycięzców wyłonimy na podstawie największej ilości „lajków” pod zdjęciem pracy.
- Dwóch zwycięzców wskaże jury konkursowe w składzie: Justyna Szepieniec, Jakub Popielarz, Krzysztof Buczek.

10. Każdy zwycięzca otrzyma:
- torebkę zdrowych przekąsek z „Jasiowej Piwniczki”
- koszulkę piłkarską i dodatkową niespodziankę sportową od firmy 3STU
- zestawy prezentów od gminy Rymanów
- bezpłatną wejściówkę na wybrany domowy mecz polskiej Ekstraklasy PGE FKS Stal Mielec podczas rundy jesiennej PKO BP Ekstraklasy sezonu 2022/2023
- dwie wejściówki do wykorzystania w Kinie Helios* (do wykorzystania w galerii Vivo w Krośnie*)
- bezpłatny karnet godzinny na kręgle w Klubie K15*, ul. Krakowska 15, (do wykorzystania w Krośnie*)
- dwa bezpłatne treningi indywidualne w ramach projektu Piłkarski Trening Indywidualny Krosno*
(do wykorzystania w Krośnie*). Zajęcia poprowadzi trener Jakub Popielarz.
- Książkę „Jak wspierać rozwój młodego sportowca- 10 zasad dla rodzica i trenera.”
Książka autorstwa Łukasza Bojkowskiego pod patronatem „Asystent Trenera”
- bezpłatną wejściówkę do sali zabaw Luppo Puppo w Krośnie* (do wykorzystania w galerii Vivo w Krośnie*.)

11. Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przekazanie Organizatorowi swoich danych celem otrzymania nagrody. W przypadku gdy zwycięzca nie wyśle swojego adresu korespondencyjnego w wyznaczonym terminie (do dnia 23.08.2022) zastrzegamy sobie prawo do wybrania kolejnego zwycięzcy.

12. Nagrody mogą zostać wysłane do dowolnego miejsca na terenie Polski na koszt fundatora nagród w sposób wybrany przez organizatora konkursu.
Część nagród do wybrania/ zrealizowania w konkretnie wskazanym przez organizatora przed konkursem miejscu.