Prezes Fundacji Justyna Szepieniec na konferencji "Kobieta Aktywna"

Wydarzenie od: 2012-03-02

W 2012 r. prezes Fundacji Jaś Wędrowniczek Justyna Szepieniec została zaproszona jako jedna z prelegentek na konferencję pt. "Kobieta Aktywna", organizowaną przez Panią Poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbietę Łukacijewską. III edycja Konferencji odbyła się pod honorowym Patronem Pierwszej Damy RP Jolanty Kwaśniewskiej.

Zaprezentowane zostały dwa panele: Siła Doświadczenia oraz Siła Młodości.

W pierwszym wzięły udział:

• Jolanta Kwaśniewska - prezes Fundacji "Porozumienie bez barier"
  • Iga Dżochowska - dyrektor Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu
  • Małgorzata Kucharska - prezes Podkarpackiego Klubu Biznesu
  • Danuta Kowalczyk - prezes Towarzystwa Rodzin Wielodzietnych

W drugim panelu głos zabrały:

• Olga Frycz - aktorka
  • Marta Podulka - wokalistka  (7Sekund, Finalistka programu "Mam Talent"),
  • Justyna Szepieniec - przedsiębiorca, podróżniczka, himalaistka, prezes Fundacji Jaś Wędrowniczek
  • Izabela Kołodziej - liderka organizacji młodzieżowych

Celem Konferencji była konfrontacja siły kobiecego doświadczenia oraz możliwości jakie niesie ze sobą młody wiek – mówiła Elżbieta Łukacijewska. W trakcie spotkania rozmawiano o tym, co to znaczy być kobietą silną, jak wykorzystywać tę wrodzoną siłę w różnych sferach życia: w partnerstwie, macierzyństwie, pracy zawodowej, a także o tym, jak czerpać mądrość z doświadczeń na każdym etapie życia kobiety.

Spotkanie prowadził dziennikarz i satyryk Artur Andrus.