I Międzynarodowe Warsztaty Trenerskie - Turniej Dzikich Drużyn

Wydarzenie od: 2022-07-14
Turniej "Dzikich Drużyn" za nami. Niesamowity turniej pełen sportowej rywalizacji.
W turnieju „Dzikich drużyn” zmierzyło się 7 drużyn, z czego wygrać mogła tylko jedna. Zawodnicy walczyli do samego końca. Zwycięzcą pucharu Fundacji Jaś Wędrowniczek zostali 𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓𝐎𝐖𝐂𝐘, to właśnie oni wywalczyli puchar najlepszej drużyny całego turnieju.

Tak prezentuje się klasyfikacja końcowa:
Miejsce🥇 Startowcy. 🏆
Miejsce🥈 Okręgówka 99.
Miejsce🥉 Pasja Krosno.
Wyróżnienia indywidualne powędrowały do :
🎖 Król strzelców – Radosław Nikody.
🎖 MVP – Jakub Mazurkiewicz.
🎖 Najlepszy bramkarz – Robert Sieniawski.

𝐅𝐮𝐧𝐝𝐚𝐭𝐨𝐫𝐞𝐦 nagród dla wyróżnionych zawodników jest firma Cellfast akcesoria ogrodowe.
𝐆𝐫𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 zwycięzcom oraz wszystkim zespołom biorącym udział w Turnieju „Dzikich drużyn”. To nie koniec piłkarskich zmagań przed nami JAŚ WĘDROWNICZEK CUP 2022 oraz Piknik rodzinny, który odbędzie się już w tą niedzielę na stadionie 𝐒𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐑𝐲𝐦𝐚𝐧ó𝐰. Nie może Was na nim zabraknąć.