Wybierz wybraną klasę aby oglądnąć lekcje online

„LEKCJE ONLINE” dla dzieci i młodzieży – Nauka z Fundacją Jaś Wędrowniczek

Aktywnie wspieramy edukację dzieci i młodzieży. W obecnym trudnym dla nauczycieli i uczniów czasie we współpracy z lokalnymi nauczycielami nagrywamy krótkie filmiki edukacyjne dla uczniów klas I-III i IV-VIII, oraz uczniów szkół średnich.

Realizacja Projektu

Nagrania powstają w przytulnych wnętrzach Hotelu Restauracji Jaś Wędrowniczek, który to obiekt użyczył miejsca na realizację projektu.
Audycje są odpowiedzią prezes Fundacji – Justyny Szepieniec na potrzeby edukacyjne dzieci i młodzieży. W okresie „kwarantanny społecznej”, postanowiliśmy skierować nasze siły w kierunku „nauczania OnLine”
Zbieramy środki na przygotowanie kolejnych lekcji w formie krótkich audycji. Zgodnie z ideą projektu chcemy dotrzeć do jak największej liczby uczniów w całym kraju.
Tematy przedstawiane w audycjach to program szkolny realizowany w Szkołach.

Montaż i nagrywanie

Montaż i nagrywanie powierzyliśmy profesjonaliście ZAWADA_FILM Mirek Zawada który zgodził się zająć projektem.
Szczególnie dziękujemy nauczycielom, którzy z pasją dzielą się swoja wiedzą.
Brawo Wy!!

„LEKCJE ONLINE” wspierają

Ambasadorzy projektu

Realizacja i montaż

Wesprzyj nasz projekt!

** Subskrybuj nasz kanał YouTube i kliknij dzwoneczek, aby być na bieżąco.

Przekaż fundacji 1% KRS 0000334617
Wesprzyj Fundację datkiem bezpośrednio na konto Fundacji:
BGZ BNP PARIBAS
Oddział Krosno